Kelebek Magazin

Beşiktaş, Ersin Destanoğlu’nun fiyatını belirledi

Beşiktaş yönetimi, Fransa’dan Nice ile birlikte İngiltere’den de teklifler alan Ersin Destanoğlu için 15-20 milyon Euro arasında bir fiyat …

Beşiktaş yönetimi, Fransa’dan Nice ile birlikte İngiltere’den de teklifler alan Ersin Destanoğlu için 15-20 milyon Euro arasında bir fiyat belirledi.

Ersin Destanoğlu hem Beşiktaş hem de Türk futbolunun yükselen değerleri arasına girdi. Göztepe karşısında penaltı atışlarında 4 kurtarışa imza atan Ersin, siyah-beyazlıların ‘Altın eldiveni’ olarak dikkat çekiyor. Genç kaleci, son 2 sezonda Beşiktaş formasıyla normal sürelerde 2 penaltı kurtarıp Göztepe maçıyla bu sayıyı 6’ya yükseltti. Siyah-beyazlı yönetim, Avrupa’dan ciddi talipleri olan Ersin için planını belirledi.

İNGİLİZLER DE İSTEKLİ

Fransa’dan Nice, en ciddi talip kulüp. Beşiktaş yönetimi, teklif gelmesi halinde 15-20 milyon Euro’dan kapıyı açacak. Geçen sezon yaz transfer döneminde Nice, milli kaleci için 5 milyon Euro’luk teklif yapmıştı. Başkan Çebi, bu rakamı düşük bulup Fransızları reddetmişti. İngiltere Premier Lig’den Ersin için bazı kulüplerin nabız yokladığı öğrenildi. Sezon sonunda gelen teklifler Beşiktaş yönetimi tarafından değerlendirilecek.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ