Kelebek Magazin

Beşiktaş Divan Başkanı’nı seçiyor

Beşiktaş’ta Divan Başkanlık Seçimi öncesi konuşan mevcut başkan Tevfik Yamantürk, isim vermeden aday Aydoğan Cevahir’in konuşmasını eleştirdi …

Beşiktaş’ta Divan Başkanlık Seçimi öncesi konuşan mevcut başkan Tevfik Yamantürk, isim vermeden aday Aydoğan Cevahir’in konuşmasını eleştirdi.

Beşiktaş Kulübü Divan Başkanlık Seçimi başladı. Seçimde mevcut başkan Tevfik Yamantürk’ün yanı sıra Yalçın Karadeniz ve Aydoğan Cevahir de aday…

Vodafone Park Kuzey Tribünü Toplantı Alanı’nda yapılan seçimde siyah-beyazlı kulübün divan başkanlığı için 3 aday bulunuyor. Seçimde mevcut başkan Tevfik Yamantürk’ün yanı sıra Yalçın Karadeniz ve Aydoğan Cevahir, üyelerin tercihi olabilmek için yarışıyor.

TEVFİK YAMANTÜRK: KENDİSİNİ BIRAKTI, DİĞER ADAYI METHETTİ

Seçime katılımın iyi olduğunu belirten Mevcut başkan Tevfik Yamantürk, “Beşiktaş için hayırlısı neyse o olsun. Hırsım hiçbir zaman aklımın önüne geçmez. Beş yılı bitirdik. İnşallah kazanan, camianın huzurunu bozmayacak şekilde yoluna devam eder” ifadelerini kullandı.

Başkan adaylarından Aydoğan Cevahir’e de isim vermeden eleştiride de bulunan Yamantürk, “Bir aday konuşmasında kendisini bıraktı, diğer adayı methetti” diye konuştu.

YALÇIN KARADENİZ: SEÇİM SANDIKTA KAZANILAN BİR OLAYDIR

Beşiktaş camiasına yakışan bir seçim gerçekleştirdiklerine vurgu yapan Yalçın Karadeniz ise “Güzel bir kongre oluyor. Bundan dolayı mutluyum. Sandıktan ne çıkarsa bahtımıza. Beşiktaş için kim kazanırsa hayırlı olsun. Seçim sandıkta kazanılan bir olaydır. Camiaya yakışır bir kongre yapılıyor. Kazanana da başarılar diliyorum” değerlendirmesinde bulundu.

(AA)

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ