Kelebek Magazin

Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru değişti

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Süper Lig için yeni bir ana sponsorluk anlaşmasına vardı. Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile hızlı …

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Süper Lig için yeni bir ana sponsorluk anlaşmasına vardı.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile hızlı ticaret platformu Yemeksepeti arasında ana sponsorluk anlaşması imzalandı.

Burada bir konuşma yapan Hidayet Türkoğlu, Türk basketbolunda her gün, heyecan ve rekabetin son saniyeye kadar sürdüğü süreçler yaşandığını, kulüplerin doğru yatırımlarıyla uluslararası başarıların geldiğini vurgulayarak, basketbolda gurur duyulacak bir sürü kurum ve firmayla çok güzel iş birlikleri yaptıklarını söyledi.

Bu süreçte kendileriyle birlikte olan bütün kurum ve firmalara teşekkür eden Hidayet Türkoğlu, “Ayrı bir heyecan içindeyiz. Yakın bir zaman önce Yemeksepeti’ni bünyemize dahil etmiştik milli takımlar olarak. Kurduğumuz iyi diyaloglardan sonra bu sürecin Süper Lig’e gelmesinden de ayrıca mutluyuz. Yemeksepeti 2001’den beri ülkede milyonlarca insana dokunan, ülkenin gurur kaynağı olmuş, hizmet anlamında başı çeken bir firma. Başarılarından dolayı da ayrıca kutlarım onları” dedi.

Hidayet Türkoğlu, birlikteliklerinin uzun soluklu olmasını istediklerini de sözlerine ekledi.

(AA)

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ