Kelebek Magazin

BABA OYUNCULARI – ROLLERİ | Baba dizisi oyuncu kadrosu ve konusu! Baba dizisi nerede çekiliyor, uyarlama mı?

Baba dizisi Show TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Usta isimler ve genç oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosunu ise Gökhan Horzum ve …

Baba dizisi Show TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Usta isimler ve genç oyuncuların yer aldığı dizinin senaryosunu ise Gökhan Horzum ve Ekin Atalar kaleme alıyor. İzleyiciler Baba dizisi oyuncu kadrosunu araştırıyor. Peki Baba oyuncuları kimler, konusu nedir? İşte Baba dizisi oyuncu kadrosu…

BABA DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Baba dizisinin oyuncu kadrosunda Haluk Bilginer, Tolga Sarıtaş, Nihan Okutucu, Taner Rumeli, Zeynep Tuğçe Bayat, Cem Uslu, Özge Özacar, Beril Pozam ve Damlasu İkizoğlu gibi oyuncular yer alıyor.

BABA DİZİSİ NE ZAMAN?

Baba dizisinin ilk bölümü 15 Şubat tarihinde yayınlandı.

BABA KONUSU NEDİR?

Ailenin reisi Emin Saruhanlı; mütedeyyin, aile değerlerine sıkı sıkıya bağlı ve otoriter bir baba… Emin’in en küçük oğlu Kadir Saruhanlı’nın bayram ziyareti için eve dönüşü baba ile oğul arasında eski defterlerin açılmasına sebep olur. Yaşanan bir uçak kazası Saruhanlı ailesinin kaderini tamamen değiştirir. Saruhanlı ailesinin zorluklarla dolu yeni hayatı başlarken, Emin ailesini korumak için hayatının en büyük sınavı ile karşı karşıya kalır.

BABA DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Baba dizisinin çekimleri Beşiktaş ve Galata gibi yerlerde çekiliyor. Baba dizisinin çekildiği konak ise Reşat Paşa Konağı’dır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ