Kelebek Magazin

AÖF sınav giriş belgesi yayınlandı! AÖF giriş belgesi sorgulama ekranı…

AÖF sınav giriş belgesi açıklandı. AÖF bahar dönemi final sınavı 21 Mayıs Cumartesi ve 22 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Sınava katılacak …

AÖF sınav giriş belgesi açıklandı. AÖF bahar dönemi final sınavı 21 Mayıs Cumartesi ve 22 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek. Sınava katılacak öğrencilerin yanlarında AÖF sınav giriş belgesini bulundurması zorunlu tutuluyor. AÖF sınav giriş yerlerine haberimizdeki linkten erişim sağlayabilirsiniz.

Üniversiteyi dışarıdan okuyan öğrenciler için giriş belgesi erişime açıldı. AÖF giriş belgesi olmayan öğrencilerin katılamayacağı sınavlar iki gün boyunca devam devam edecek. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bahar döneminin bitişinin ardından Yaz okulu sınavları uygulanacak. AÖF yaz okulu sınavı 13 Ağustos 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

AÖF SINAVI GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA EKRANI

AÖF SINAVI NE ZAMAN?

AÖF ara sınavı 21-22 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek.

AÖF SINAVI SAAT KAÇTA?

Sınavlar Türkiye’de sabah saat 9.30’da, öğlenden sonra saat 14.00’da, K.K.T.C. Lefkoşa’da ise sabah saat 08.30’da, öğlenden sonra ise saat 13.00’da yapılmaktadır.

AÖF SINAVI KAÇ DAKİKA SÜRÜYOR?

Öğrencilere, sınava gireceği her ders için 20 soru sorulacak ve 30’ar dakika sınav süresi verilecek.

SINAVA GİRERKEN BU BELGELERE DİKKAT

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

AÖF SINAV YERLERİ SORGULAMA NASIL YAPILIR?

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ