Kelebek Magazin

Ana De Armas’tan samimi açıklamalar: “Neyin viral olacağını biliyorum ve bu iğrenç”

Netflix’te yayınlanması beklenen Blonde filminin yıldızı Ana De Armas, filmdeki çıplak görüntülerinin internette yayılacağını bildiğini ve bunun …

Netflix’te yayınlanması beklenen Blonde filminin yıldızı Ana De Armas, filmdeki çıplak görüntülerinin internette yayılacağını bildiğini ve bunun üzücü ve iğrenç olduğunu söylüyor.

Marilyn Monroe’nun hayatını konu alan Blonde filminin başrol oyuncusu Ana de Armas, Venedik Film Festivali’nde performansı için dakikalarca ayakta alkışlanmış olsa da filmde özellikle çıplak sahnelerinin viral hale geleceğini bildiğini ve bu yüzden üzgün olduğunu belirtiyor.

Variety’e verdiği röportajda ünlü oyuncu, Blonde’de çıplak göründüğünü ve akış platformuna abone olan herkesin artık çıplak vücudunun kliplerine erişebildiğini söyledi. De Armas, Variety’e film hakkında konuşurken “Neyin viral olacağını biliyorum ve bu iğrenç” dedi.

Oyuncu sözlerine şu şekilde devam etti: “Bunu düşünmek bile üzücü. Bunu kontrol edemiyorum; ne yaptıklarını ve olayları bağlamdan nasıl çıkardıklarını gerçekten kontrol edemezsiniz.”

Joyce Carol Oates’in 2000 yılında kaleme aldığı ve Monroe’nun hayatına kurgusal bir bakış sunan “Blonde” filminde, De Armas’ın üstsüz ve bazı durumlarda tamamen çıplak olduğu çok sayıda sahne olduğu belirtiliyor. Hatta ilk defa bir Netflix yapımının 18 yaş sınırı alması dikkat çekti.

Variety’e filmin cinsel doğası sorulduğunda De Armas, “Hikayesini onun bakış açısından anlatıyoruz. İnsanlara onun hissettiklerini hissettiriyorum. Kennedy’nin olduğu gibi sahneleri çekmek zorunda kaldığımızda herkes için zordu. Ama aynı zamanda gerçeği bulmak için oraya gitmem gerektiğini biliyordum” dedi.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ