Kelebek Magazin

Ajda Pekkan’dan aşk itirafı: Hep yanlış adam seçiyorum!

Ajda Pekkan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katıldı. Bir düğünde giydiği kürkten dolayı gündeme gelen sanatçı, kürkün gerçek mi, imitasyon mu …

Ajda Pekkan, ‘Söylemezsem Olmaz’ programına katıldı. Bir düğünde giydiği kürkten dolayı gündeme gelen sanatçı, kürkün gerçek mi, imitasyon mu olduğu sorularına yanıt verdi: “Sizce ben böyle bir şey yapar mıyım? Ben asla gerçek kürk giymem. Ben hayvanları seviyorum. Evim kedi yurdu gibi. Onları besliyorum, yardımlar ediyorum. Ben Süperstarlığımı kapıda bırakıp eve giriyorum. Daha önceden o tip görgüsüzlükleri yaptım, hatamı anladım.”

KİMSE BENİ TAŞIYAMAZ BEN YÜK MÜYÜM?

Ajda Pekkan, “Hiç aldatıldınız mı?” sorusunu da yanıtsız bırakmadı: “Hayatımda, kalbimde hiç kimse yok. O işte başarılı değilim maalesef, yanlış kişileri seçiyorum. İşime o kadar zaman ayırıyorum ki yanımdakine zaman ayıramıyorum. Ajda Pekkan’ı taşımak sözü beni irdeliyor. Ben yük müyüm ki beni taşısın, her gelen kendi ağırlığı ile geliyor. Ben kedilerimin ve köpeklerimin sevgilerine daha çok güveniyorum. Onlar için canımı veririm. Ayrıca beni aldatmış olabilirler. Bazı kadınlar ‘Yok ya ben aldatılmadım, aldatılmam da’ diyor ama ben rahat rahat söylüyorum, aldatılmışımdır.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ