Kelebek Magazin

Ahmet Çakar’ın hedef aldığı Melis Sezen: Biz kadınlar çok güçlüyüz

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar’ın kıyafeti üzerinden hedef aldığı oyuncu Melis Sezen, “Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem …

Eski MHP milletvekili Ahmet Çakar’ın kıyafeti üzerinden hedef aldığı oyuncu Melis Sezen, “Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz” dedi.

Eski MHP Mileltvekili Ahmet Çakar, oyuncu Melis Sezen’i Altın Kelebek Ödül töreninde giydiği kıyafet nedeniyle hedef almıştı.

Akit TV’de yayınlanan programda konuşan Çakar, “Bu Sadakatsiz adlı dizide oynayan bir kız var. Adını filan bilmem. Geçen gün bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş o kıyafet kanunen suç” derken, “Çünkü göğüs dekoltesi tamamıyla açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok” ifadesini kullanmıştı. Çakar’ın sözleri tepki çekmişti.

“IŞIL IŞIL PARLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Melis Sezen sosyal medya hesabından Ahmet Çakar’a yanıt verdi. Altın Kelebek Ödül töreninden yeni bir fotoğrafını paylaşan Sezen, “Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle. Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle” ifadesini kullandı.

Reklam
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ