Kelebek Magazin

2022’nin yükselen jean trendleri

Bol ve yırtık Bol kot pantolonlar, bütün rahat ve havalı silüetleriyle yılın yükselen jean trendleri arasında başı çekiyor. Yırtık ve eskitme …

Bol ve yırtık

Bol kot pantolonlar, bütün rahat ve havalı silüetleriyle yılın yükselen jean trendleri arasında başı çekiyor. Yırtık ve eskitme versiyonları ise 90’lar hissini geri getiriyor.

Fotoğraf: @graceghanem, @nnennaechem

Kalın kumaşlı bol paçalar

Kalın kumaşlı klasik bol paçalar, salaş jeanleri tercih etmeyenler veya daha ciddi ve düzgün bir görünüm isteyenler için sezonun bir diğer favorisi. Özellikle ofis stilleri için ideal.

Fotoğraf: @monikh, @leasy_inparis

Uzun paçalar

Kısa paçalı jeanler uzun yıllardır hükmünü sürüyorken 2022’de yepyeni bir silüetle güncelleme geldi. Uzun paçalar, taze görünümleriyle basit bir kombini baştan yaratıyor.

Fotoğraf: @tylynnnguyen, @ali_tate_cutler

Düşük bel

Beğensek de beğenmesek de Y2K modası geri dönüşünü yaptı. Bella Hadid ve Emily Ratajkowski gibi ünlülerin yadsınamaz etkisiyle bahar aylarında daha sık karşımıza çıkacağa benziyor.

Fotoğraf: @smythsisters, @anoukyve

Koyu renk

Jean ile şıklığa giden yol, koyu renklerden geçiyor. Rahat ofis ortamları, “smart casual” davetler ve aslına bakarsanız her durum için kurtarıcı bir tercih.

Fotoğraf: @fakerstrom, @lindatol_

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ