Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

YILMAZ ULUSOY’DAN İKİ GÜNDE İKİ DAVET…

YILMAZ ULUSOY’DAN İKİ GÜNDE İKİ DAVET…

Yılmaz Ulusoy zaman zaman dostlarına verdiği “DOST MECLİSİ” davetlerine bir gün ara ile yenilerini ekledi. Bu yılın 26. davetini işadamı arkadaşlarına Renaissance İstanbul Bosphorus Hotel’de  verirken, 2017’nin son davetin 27.’sini bir gün sonra holdingde sanatçı dostlarına verdi…

2017’nin son haftasında yapılan ilk Dost Meclisi yemeğine Yılmaz Ulusoy’un 26 işadamı dostu katıldı. Otelin teras katında bir araya gelen misafirler muhteşem İstanbul manzarası ile yemeklerini yediler şarkılar söylediler ve bol bol fıkralar anlatarak güldüler.

Özellikle Yaşar Aşcıoğlu, Yusuf Kenan ve Prof. Dr Mesut Parlak söyledikleri şarkılar ile geceye büyük renk kattı.

Gecenin sürprizi ise Yılmaz Ulusoy’un söylediği  Hekimoğlu Şarkısı oldu. Yılmaz Ulusoy bu şarkı sonrasında işadamı arkadaşlarından  büyük alkış aldı.

Yılmaz Ulusoy bu tür toplantıları sık sık yaptığını dostları ile bir arada olmaktan ve sohbet etmekten çok büyük mutluluk duyduğunu belirtti. “Azalmamak” dileği ile işadamı arkadaşlarının yeni yıllarını kutladı..

Yılmaz Ulusoy bir gün sonrada sanatçı dostlarını Holdingde öğle yemeğinde ağırladı. Bu yılın 27. yemeği de çok neşeli geçti. Günün süprizi ise Yılmaz Ulusoy yaptı. Göksel Arsoy’un yeni çıkardığı kitabı Altın Çocuk’tan 100 tane aldırarak Göksel Arsoy’dan yemeğe katılanlara imzalamasını istemesiydi.

Yılmaz Ulusoy sanatçı dostlarıyla yemekte sık sık dostluktan bahsetti “Dost meclisi geniş olmayan insan fukaradır, okumayan insanın kafası boştur, çalışmayan insanın Allah nazarında yeri yoktur, sevmeyen insanın Allah’ıda sevmesi mümkün değildir ve vermeyen insanın Allah katında yeri yoktur” Diyerek hayatında çok önemli dört maddeyi sanatçı dostları ile paylaştı.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ