Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Yasemin Özilhan İlkbahar-Yaz Koleksiyonu Yazın Vazgeçilmezi Olacak!

Yasemin Özilhan İlkbahar-Yaz Koleksiyonu  Yazın Vazgeçilmezi Olacak!
  • Stiliyle moda severlere ilham kaynağı olan Yasemin Özilhan’ın bir marka için  hazırladığı İlkbahar-Yaz 2018 Koleksiyonu’nun ön gösteriminde yakın arkadaşları Özilhan’ı yalnız bırakmadı.

 

Yasemin Özilhan ve  tasarım ekibi tarafından hazırlanan koleksiyon, Yasemin Özilhan ve Hilal Şendur’un ev sahipliğinde düzenlenen şık bir öğle yemeği ile tanıtıldı. Yasemin Özilhan’ın evinde gerçekleşen öğle yemeğine katılan davetliler koleksiyonu büyük beğeniyle yakından incelediler. Ön gösterimde Özilhan’ın yakın arkadaşları Sinem Kobal, Pelin Karahan, Pınar Sabancı, Elif Gönlüm, Selin Öztarhan, Tanem Sivar, Sedef Avcı ve Merve Kotil’in yanı sıra İpek Ayaydın Abdik, İpek Özilhan, Derya Ayaydın, Alpin Albayrak ve İlkem Öztürk davete katılan isimler arasındaydı.

FEMİNEN ÇİZGİLER, YAZ

FERAHLIĞI YAŞATACAK!

Yazın tazeliği ile feminenliğin bir arada yansıtıldığı doğallıktan ilham alan koleksiyonda parıltılı ve şık parçalar dikkat çekiyor. Feminenlik ile modernliğin birleşiminden güç alan koleksiyonda yasemin çiçeğinden ilham alınarak hazırlanan desen ana parçalarında sıkça kendini gösteriyor. Puantiyeler, colour block desenler ve dinamik kalıpların kullanıldığı koleksiyonda kendinden efektli jakarlı kumaşlar, koton poplinler, tül üzerine taş ve brode işlenmiş özel kumaşlar, şifon ve dantel yoğun olarak kullanılıyor.

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin