Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

YAKINDA İSTANBUL BOĞAZINDA ŞENLİK VAR…

YAKINDA İSTANBUL BOĞAZINDA ŞENLİK VAR…

BMW Bosphorus Sailing Fest 2018 Yelkenleri Boğazın Rüzgârıyla Dolduracak

Borusan Otomotiv sponsorluğunda ve Türkiye Yelken Federasyonu iş birliği ile bu yıl 7’ncisi düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest 2018, 15 Eylül’de yeniden Boğaz’ın rüzgârı ile yelkenleri dolduracak.

Denizcilik ve yelken kültürünü yaygınlaştırmak amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen “BMW Bosphorus Sailing Fest”, 15 Eylül’de deniz tutkunları için benzersiz bir buluşmaya daha ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Çok sayıda tekne ve yelkencinin katılımıyla büyük bir rekabet içerisinde geçmesi beklenen yarışta, yine IRC sınıf ve Yelken Tutkunları olmak üzere iki ayrı parkur koşulacak. Türkiye Açık Deniz Yelken Kulübü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest 2018’in katılım başvuruları, 13 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında www.bmwsailingfest.com adresinden yapılabilecek.

Dünyanın sayılı güzelliklerinden biri olan İstanbul Boğazı’nı bir kez daha yelkenlilerle şenlendirmeye hazırlanan BMW Bosphorus Sailing Fest, İstanbullulara da eşsiz bir deniz rallisi heyecanı yaşatacak.

IRC sınıfları için yarışın bu yılki rotası Bahçeşehir Üniversitesi önünden start alarak Beykoz ve Büyükdere şamandıralarına tırmandıktan sonra Çırağan Sarayı önünde son bulacak. Yelken Tutkunları kategorisinin parkuru ise Dolmabahçe’den başlayıp, Küçüksu şamandırasından dönerek Çırağan Sarayı önündeki bitiş noktasına ulaşacak.

Yarışta dereceye girenler, bu yıl ilk kez yarışın tamamlandığı günün akşamında Kalamış Marina’da gerçekleştirilecek törenle ödüllerini alacak.

BMW Sailing Cup 2017

BMW Sailing Cup 2017

BMW Sailing Cup 2017

BMW Sailing Cup 2017

BMW Sailing Cup 2017

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ