Kelebek Magazin

VOLKSWAGEN MİLANO FASHION WEEK’E TÜRK ÇIKARMASI

VOLKSWAGEN MİLANO FASHION WEEK’E TÜRK ÇIKARMASI

Volkswagen Milano Fashion Week kapsamında gerçekleştirilecek olan defile etkinliklerinin resmi genel sanat yönetmenliğine ilk kez bir Türk, Tamer Kurter seçildi.  Tamer Kurter 19-24 Şubat tarihleri arasında Autocogliati Milano’da yapılacak 15 defilenin koreografisini de gerçekleştirecek.

 

 

Bugüne kadar 25 yıllık kariyerinde 30 ülkede çalışmalarını sürdüren sanatçı Milano’da Türkiye’yi temsil edecek. Tamer Kurter başına geçtiği bu organizasyona Türk tasarımcılarının da katılımını sağlayarak, modanın kalbinin attığı yere bir Türk çıkarması gerçekleştirecek.

 

24 Şubat tarihinde gerçekleşecek defilelerde Türkiye’den Troya koleksiyonu ile Çiğdem Karavit, erkek giyiminin en şık  imzası Ferruh Karakaşlı ve usta tasarımcı İlker Bilgi’nin özel hazırladığı koleksiyonu ile Beyaz Butik ve abiye giyimin genç tasarımcılarından Tolga Çam İtalyan moda severlerin ve basının karşısına çıkacaklar.

 

Tamer Kurter koreografilerini yapacağı 15 defilede hem İtalyan hem de Türk tasarımcıların defilelerinde Türkiye’den de ünlü ve yeni modelleri Milano’da podyuma çıkaracak.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ