Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Tiyatro Hayalet Bodrum’da görücüye çıkıyor

Tiyatro Hayalet Bodrum’da görücüye çıkıyor

Tiyatro Hayalet Bodrum’da görücüye çıkıyor

İstanbul dan yerleşik olarak Bodrum’a taşınan tiyatro sanatçılarımızın ilk projesi Şahin Örgel’in yazdığı Ececan Gümeci ve Aykut Ünal ın baş rollerini paylaştığı Aşk Bir Şey Değildir oyununun prömiyeri Bodrum Herodot Kültür Merkezin de 17 Mart 2017 cuma saat 20:00’da Bodrumlu sanat severlerin huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Avrupa Yakası ve Alemin kralı dizilerinin sevilen oyuncusu Ececan Gümeci Bodrum a yerleşik bir tiyaronun temellerini atmaya başladıklarını açıkladı

Daha önce Uludağ Üniversitesi Çocuk Gelişimi Bölümü, Plato Film Okulu çocuk atölyeleri gençlik birimi ve Belçika Actor Studyo Atölyöde Tiyatro, drama ve kamera önü oyunculuğu eğitmeni olarak çalışan Ececan Gümeci Bodrumlu gençleri ve tiyatro sevenleri açacakları tiyatro kurslarına teşvik ederek sahneye çıkmalarına imkan vererek ve tiyatro hayaletin bünyesinde eğitimli nitelikli tiyatro oyuncuları yetiştirmeyi hedeflemekteyiz

Kurtlar Vadisi Muhteşem Yüzyıl ve Alın Yazım dizilerinin sevilen oyuncusu Aykut Ünal Tiyatro Halkın Üniversitesidir ilkesi ile kurulan Tiyaro Hayaletin amacı her yer sahne ve boş alandır demiştir. Bodrum da yaşayan gençleri ve aileleri tiyatro çatısı altında birleştirip yaşadığı topluma dünyaya ve günümüze ayna tutmayı hedeflemektedir.

Aşk Bir Şey Değildir oyunu modern çağımızda evlilik kurumu çatısı altında aşık olan çiftimizin kadın erkek ilişkilerini irdelediği, sorumlulukların, kıskançlığın, sadakatin, özverinin, güvenin, hoşgörünün, sevginin ve aşkın irdelendiği Nihal ve Tekin çiftinin yer yer komik çoğu zaman hüzünlü evliliklerine mizahi yönüne tanık olacağız.

Aşk Bir Şey Değildir ya da Aşk Tek Bir Şey midir sorusunu soruyla karşılık bulduğu cevaplarını ise seyirciye bıraktığı trajikomik bir evlilik komedisi. Haydi iyi seyirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ