Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Öğrencisiyle Aynı Dizide!

Öğrencisiyle Aynı Dizide!
Son olarak Cesur Yürek dizisinde canlandırdığı Ferhat Bozdoğan karakteriyle hafızalara yer eden usta oyuncu Murat Aydın, yeni sezonda başlayacak olan ‘Aliya’ dizisinde Münir Alibabiç karakteri ile rol alacak.
 
Aliya İzzetbegoviç döneminin anlatılacağı dizide, Halida karakterini canlandıracak Görkem Yeltan’ın gençliğini ise Mandalina Oyuncu Atölyesi’nde Murat Aydın’ın öğrencisi olan Gamze Doğanoğlu canlandıracak. Öğrencisiyle aynı projede rol almanın, kendisi için farklı bir deneyim olduğunu belirten Aydın, “İnsanın emeğinin karşılığını, karşısında görmesi keyif verici. Gamze’nin ilk sahneye çıktığı günü çok net hatırlıyorum, kızarmıştı, heyecanlanmıştı. Ama çok istekliydi. Şimdi ise atölyede yaptığımız çalışmalar ile kendini çok geliştirdi ve yüzlerce aday arasından bu rolü kaptı. Rolüne de birlikte hazırlanıyoruz” şeklinde konuştu.
 
​TRT 1’de ekranlara gelecek dizinin çekimleri Bosna Hersek’te olacak. Projede Murat Aydın’ın dışında, Yurdaer Okur, Görkem Yeltan, Berke Üzrek, Dilşad Çelebi gibi oyuncular rol alacak.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ