KelebekMagazin

nereden çıktı bu erkekcikler?

Senem KAAN

Senem KAAN

 

 

 

 

Erkek görünümlü erkekçik olan erkekleri kim büyütüyor kim getiriyor bu hale? Sürekli ‘’Benden ne istersen iste ama para isteme’’ diyen ve her danıştığın konuya fikir beyan etmeyen ‘’senin hayatın, senin kararların’’ diyen bir erkeği oturdum yatırdım masaya… Bir adam bir kadına ya da tüm kadınlara bu cümleyi niye sarf eder? Düşündüm düşündüm. Baktım çıkamıyorum içinden sülalesini de yatırdım düşünürken işin içine! Tek başıma çözemedim. Etrafımdaki herkese sordum, danıştım. Manyak diyen oldu, rahatsız diyen oldu, hasta diyen oldu. İşi ileri götürüp öyle adam mı olur o adam mı emin misin be diyen oldu. Yani cinsel tercihi heteroseksüel bildiğim kadarıyla dedim gülümsedim içimden!

En iyisi kalan sağlar sizlerin olsun diye yol yakınken ilişkisini kurtarmak isteyenlere 5 maddeyle temel seviye erkeklik dersi

  1. Aranızda cinsel münasebet var ise ‘’hayatım paran var mı diye sorun kadına!’’ O size ait biri.

 

  1. Nerede uyanırsanız uyanın ‘’Günaydın’’ diye arayın, mesaj yazın. Ya da gün içinde ‘’nasılsın’’ diyin. Üstelik ileri götürüp iki üç kelime toplayın güzel bir cümle yazın.

 

  1. Yatakta asla konuşmayın. Hele ki papaza günah çıkarır gibi sürekli yediğiniz hurmaları anlatıp günah çıkarmayın. Görüştüğünüz kadınları, arkadaşlarınızı, ailenizi konuşacağınız yer yatak odası değildir.

 

  1. Çingeneden çiçek alın! Yok daha iyisini yapmak isterseniz bol bol çiçek gönderin.

 

  1. ‘’Müsait misin’’ diye aranıyorsanız ya da mesaj alıyorsanız ‘’sana ihtiyacım var’’ demek istiyordur.  Aklınızı sekse çalıştırdığınız kadar kadının ruh sağlığına da çalıştırın.

 

Bu tip erkekler bal böceği gibidirler. Barış Manço ne de güzel söylemiş.

Ama benim adım bal böceği bekleyemem ben bu geceyi

Gelir de koynuna girerim ama sonrada batırırım iğneyi.

Böyle bir erkekçik ile beraberseniz ne yapılabilir… Herşeyi göze alıp direnmeyi bırakın. Önce tüm mesajlarını okuyun ve içinize sindirin. Sonra güzelce yıkanın üzerinizden kokusu gidiyor. Bir de güzel kahve yapılıp içildi mi… En kötü günde yanınızda olan ailenize, sevdiklerinize hem özür hem bin minnet diyin. Sonra mı?

Dümdüz yürüyüp gitme vakti.

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ