Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Marıo Frangoulıs Bodrum’da

Marıo Frangoulıs Bodrum’da

Dünyaca ünlü tenor Mario Frangoulis, orkestra şefi İbrahim Yazıcı yönetiminde, Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası ile 26 Ağustos 2017 tarihinde müzikseverlerle buluşuyor.

Bodrum Kalesi’nin eşsiz atmosferinde gerçekleşecek olan konserde günümüzün en karizmatik ve güçlü tenoruna, kariyeri ülke sınırlarını aşmış olan soprano Deniz Yetim eşlik edecek.

Mario Frangoulis , güçlü vokali ve karizmatik performansıyla dünya çapında tanınan bir tenor. Billboard sanatçı hakkında “Cüretkar ve ilham verici!”, CNN ise “Dünyası, bütün seslerden saf bir sese damıtılmıştır” diyor . Sanatçı, New York Times’ın hakkında “Zamanımızın en başarılı, ilham verici ve güçlü prodüktörü” dediği Sir Cameron Mackintosh tarafından keşfedildi. Mackintosh, Frangoulis’i Londra’da West End’de Les Misérables oyununda Marius karakterini canlandırması için seçti ve kısa bir zaman sonra Sir Andrew Llyod Webber tarafından Phantom of the Opera oyununda Raoul karakterini canlandırması için davet edildi. Maria Callas bursunun ve Pavarotti yarışmasının kazandıktan sonra, tenör Carla Bergonzi ile İtalya’da çalıştı.

Frangoulis yeteneğini hem müzisyen hem aktör olarak geliştiren bir sürü farklı karaktere hayat verdi. New Millennium’da binlerce kişi arasından West Side Story oyununda Tony karakterini canlandırmaya hak kazandı ve Milano La Scala’da sahne aldı. King and I müzikalinde Barbara Cook ile oynadı. De Lovely filminde Alfred Drake’i canlandırdı ve dünyaca ünlü şarkıcı Lara Fabian ile So in Love parçasını seslendirdi.

Dünyaca ünlü tenora bu konserde İbrahim Yazıcı şefliğindeki Beşiktaş Belediyesi Filarmoni Orkestrası eşlik edecek. Biletler biletix‘te… Konser, Bodrum Belediyesi’nin katkılarıyla Beltaş Vakfı yararına gerçekleştirilmektedir.

 

Tarih : 26.Ağustos.2017

Yer   : Bodrum kalesi

Saat : 21.30

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ