Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

MARAKEŞ TILSIMI MODAYA YANSIYOR

MARAKEŞ TILSIMI MODAYA YANSIYOR

İlkbahar/Yaz 2018 Koleksiyonu ile bizi Marakeş’in renkli dünyasına götüren Cacharel, seyahat tutkunları için serinlik hissiyatı ve konforu ön planda tutan cesur bir koleksiyon sunuyor. Egzotik ruhun modern bir yorumunu yansıtan kıyafetler, yaz boyunca Cacharel erkeğine fark yaratan bir görünüm sunuyorlar.

Marakeş’in çinileri, otantik sokaklardaki gölge oyunları ve ışık yansımaları; tüm şehri saran ilham dolu iddialı tonlar ile bir araya geliyor ve ortaya özgürleşen kombinler çıkıyor. Fas kırmızısı, çivit mavisi, kaktüs yeşili ve kum bejinin hakim olduğu koleksiyon, samimi ve eklektik ürünler vaat ediyor. Marakeş’in çiçeği starliçeler de coşkulu renk tonları ile koleksiyona ilham oluyor.

Cacharel, seyahat kültürünü tam olarak özümseyen yaklaşımıyla Marakeş’in ikliminin etkisini de tasarım sürecine yansıtıyor. Yaz aylarının gerektirdiği hafiflik hissiyatını da göz önünde bulundurarak ürettiği el yapımı deri ayakkabılar, Marakeş’in babuşlarından esinlenerek tasarlandı; hissedilmeyecek kadar ince alt köselesiyle kıvrılıp rulo bile yapılabilecek kadar esnekler. Yazın siyah renginden vazgeçmek istemeyenler için konforlu bir seçim olarak öne çıkan, koleksiyonun bu çizgisindeki pantolonu ise yüz gramdan daha hafif olmasıyla serinlik hissiyatını yaşatıyor

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin