Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Kenan Doğulu ile ‘İlk Adımı Sen At’

Kenan Doğulu ile ‘İlk Adımı Sen At’

Cornetto bu yaz Kenan Doğulu ile ‘İlk Adımı Sen At’ diyor

Cornetto bu yaz Kenan Doğulu ile ‘İlk Adımı Sen At’ diyor. Reklam kampanyasının kahvaltılı lansmanı bugün Fairmont Quasar’da yapıldı. Çok sayıda gazetecinin izlediği lansmanda Cornetto’nun yeni ürünleri tanıtılırken, Kenan Doğulu ‘İlk adımı sen at” şarkısıyla davetlilere müzik ziyafeti çekti.

Gençliğin, yazın ve aşkın dondurması Cornetto olarak, 2017 yazına Türkiye’nin en sevilen sanatçısı Kenan Doğulu ile yepyeni bir işbirliğine imza atarak girdi ve yılın en iddialı aşk şarkısı ile gençlere “İlk Adımı Sen At” dedi.

Türkiye’nin en sevilen sayısız aşk şarkısının yaratıcısı Kenan Doğulu’nun da katılımıyla düzenlenen lansmanda ilk adım, basın mensuplarının huzurunda atıldı.

Cornetto sayısız aşk şarkısının yaratıcısı Kenan Doğulu ile gençleri bu yaz da yeni bir aşk yolculuğuna çıkarmaya hazırlanıyor.

Aşkın markası Cornetto bu yaz gençlere “İlk Adımı Sen At” mesajıyla sesleniyor. Gençlere aşkları için cesaret verme hedefiyle Kenan Doğulu ile yeni bir iş birliğine imza atan Cornetto, gençleri bu yaz Doğulu’nun “İlk Adımı Sen At” şarkısıyla selamlıyor.

Cornetto’nun yeni reklam filminin de müziği olacak olan şarkı, hareketli melodisiyle mutlu sonlara inananların favorisi olmaya aday.

Sadece 24 saat izlenebilecek ilk klip!

Kenan Doğulu ve Cornetto birlikteliği ile aşkı en iyi anlatan şarkılardan biri olan “İlk Adımı Sen At”, klibiyle de çok konuşulacak.

Klibin ilk versiyonu dijital mecralardan sadece 24 saat boyunca izlenebilecek ve sonra yok olacak. Anı yaşama ve ilk adımı atma mesajı veren markanın çektiği klip, Türkiye’de bir ilk olacak.

Klipte birbirine açılamayan aşıklara cesaret veren Doğulu, gençleri aşkın ve müziğin mükemmel birlikteliği ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Söz ve müziği Kenan Doğulu’ya ait, düzenlemesini Güneş Ergün ve Kenan Doğulu’nun yaptığı “İlk Adımı Sen At” şarkısıyla Kenan Doğulu, bu yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Sevdiğine açılmak için ilk adımı onun atmasını bekleyen bir gencin dilinden anlatılan “İlk Adımı Sen At”, coşkulu ritmiyle de gençlerin favorisi olmaya şimdiden aday.

“İlk Adımı Sen At” şarkı sözleri
Düşlerimi gözlerinin rengine boyadın
Başka bir şey düşünemez oldum rüyadayım
Önüm arkam sağım solum seninle kaplıyım
Eğer hala delirmediysem sen de boş değilsin bana
İlk adımı sen at
İlk adımı sen at benim ayaklarım yere basmıyor
Açılamıyorum sana biraz cesaret versen bana
İlk adımı sen at
Aşk baharının rüzgarı vurur camlara
Mevsimler değişir bir adım yaklaşsan bana
Ne yukarıda ne aşağıda kalbim kolayda açıkta bekliyorum
İkimize bir yelken açtım fırtınalar üflemeni istiyorum
İlk adımı sen at benim ayaklarım yere basmıyor
Açılamıyorum sana biraz cesaret versen bana

Sanki yalnız ikimiz kaldık şu an dünyada
Zaman durdu romantik bir şarkı çaldı fonda
Kelimeler izin istiyor dilin ucunda
Buluşsak yemek memek sohbet mohbet falan filan ne olursa
İlk adımı sen at benim ayaklarım yere basmıyor
Açılamıyorum sana biraz cesaret versen bana
Seviyorsan gel söyle doğru zaman doğru yerde
Yüzünü döndüğün her yerde yanında yakınlardayım

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin