Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

HAPPY NEST DOĞAL YAŞAM FESTİVALİ DOĞAL YAŞAM SEVERLERİ BULUŞTURDU!

HAPPY NEST DOĞAL YAŞAM FESTİVALİ DOĞAL YAŞAM SEVERLERİ BULUŞTURDU!

 

Çocuklar ve ebeveynleri için gerçekleştirdiği birbirinden keyifli etkinliklerle tanınan Happy Nest aile ve yaşam merkezinin düzenlediği Doğal Yaşam Festivali, İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü’nde gerçekleşti.

Çocuklar ve ailelerine yönelik İstanbul’un en gözde mekânlarından biri olan Happy Nest’in kurucusu Pelin Ulusoy Tepret ve Happy Nest Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şerife Göksoy’un ev sahipliği yaptığı festivale çocuklu aileler ve doğal yaşama gönül verenler yoğun katılım gösterdi. Türkiye’nin dört bir yanından büyük küçük üretici firmaları bir araya getiren festivalde Pelin Ulusoy Tepret’in sosyal yaşamdan ünlü dostları da çocuklarıyla birlikte hazır bulundu. Happy Nest Satış ve Pazarlama Koordinatörü Şerife Göksoy açılış konuşmasında “Son iki yıldır sizlerden gelen yoğun istek üzerine ‘Doğal Yaşam Festivali’ adı altında Türkiye’nin doğal ve organik ürün sağlayıcılarını bir araya getiriyoruz. Tüm katılımcıları festivalimizde görmekten büyük mutluluk duyuyoruz ” dedi.

DOĞAL VE ORGANİK ÜRETİCİLER
FESTİVALDE BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ!
Happy Nest, bu yıl ikinci kez düzenlediği Doğal Yaşam Festivali ile organik üretim yapan firmaları tek bir çatı altında birleştirdi. Doğal ürünlerin yanı sıra seminer, atölye, etkinlik, aktivite ve özel performanslarla renklenen festival, 2 gün boyunca ziyaretçilere keyifli anlar yaşattı. Doç. Dr. Yavuz Dizdar, Ali Koç, Erdem Öner, Zeynep Selvili Çarmıklı, Erkan Şamcı, Dr. Asuman Kaplan Algın ve daha pek çok ismin konuşmacı olduğu etkinlikte ziyaretçiler merak ettikleri soruların yanıtlarını buldu. Doğal yaşam teması etrafında şekillenen festivalde doğal yaşamın vazgeçilmezlerinden nefes terapisi, beden zihin ve ruhsal dengeyi sağlayan yoga ve meditasyon uygulayıcıları ziyaretçilere eğitim verdi. Suat Suna, Melisa Karakurt, Retrobüs, A Capella Boğaziçi ve Dans Fabrika ise sahne performanslarıyla ziyaretçilere müzik ziyafeti sundu.

AİLELER VE ÇOCUKLARIN
GÖZDE YAŞAM MERKEZİ:
HAPPY NEST
Happy Nest, uzman eğitimcilerle birlikte çocuklarınızın hem zihinsel hem de fiziksel gelişimleri için, yeteneklerinin farkına varacağı bir aile yaşam merkezi. Workshop’lar, etkinlikler ve aktivitelerle çocukların kişisel gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyorlar. Ayrıca merkezde çocukların gelişimlerine katkı sağlayacak eğitici oyuncaklar da satışa sunuluyor. Çocuğunuz atölyelere katılırken siz de bir alt kattaki kafede oturup kahvenizi yudumlayabiliyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin