Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

GÜLPERİ’DEN GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAHNE!

GÜLPERİ’DEN GÖZYAŞLARINA BOĞAN SAHNE!

Yapımını Tims&B’nin, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın üstlendiği, başrollerini Nurgül Yeşilçay ve Timuçin Esen’in paylaştığı “Gülperi”nin yeni bölümünden yayınlanan sahne izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Dijital mecralarda yayınlanan ön izlemede; Gülperi’nin küçük oğlu Can’ın ilk kez annesine sarılması izleyenleri derinden etkiledi. Can’ın annesine moral verdiği sahnede “sen söylerdin, her şey geçer diye” sözleri Gülperi’yi gözyaşlarına boğdu. Gülperi’nin ilk kez oğluna sarıldığı, öpüp kokladığı anlar izleyenlerin yüreklerine su serpti.

GÜLPERİ YENİDEN YAKUP TAŞKIN’IN GELİNİ OLACAK MI?

Dizinin ekrana gelen ikinci bölümünde; Yakup Taşkın’ın, Gülperi’ye yaptığı teklif izleyenleri şoke etti. Yakup Taşkın, oğlu Ejder’le evlenmesini ya da Bedriye’yi gelin vereceğini söyleyerek Gülperi’den seçim yapmasını istedi. Büyük merakla beklenen yeni bölümde Gülperi’nin vereceği karar heyecanla bekleniyor. Gülperi, çocuklarıyla bir arada olmak için Ejder’le evlenerek kendini feda edecek mi? ya da Bedriye’nin Ali’yle evlenmesine göz mü yumacak? soruları dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

Senaryosunu Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın, yönetmenliğini Cem Karcı’nın üstlendiği “Gülperi” nefes kesici yeni bölümüyle 28 Eylül Cuma günü saat 20:00’da Show TV’de ekrana gelecek.

Önizleme sahnesi:  https://youtu.be/wiyntq578vk

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin