Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK…

FIRTINA ÖNCESİ SESSİZLİK…

Sözbir Otel’in sahibi genç iş adamı Serdar Sözbir ve yaklaşık 1 yıl önce nişanlandığı Seda Selçuk’tan beklenen evlilik haberi gelmeyince akıllara “İlişkilerin de derin bir sessizlik mi mi var” sorusu akıllara geldi.

Yaklaşık aşık 8 yıl önce tanışan ve 1 yıl önce evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten henüz evlilik haberi gelmedi. Serdar Bey’in gözünden sakındığı ve hayatımın aşkı dediği Seda Selçuk’tan beklenen evlilik haberi bir türlü gelmedi. Büyük bir aşk yaşayan çiftin yakın dostlarından da son zamanlarda bu ilişki ile ilgili bir yorum bile gelmiyor. Çiftin evlilik haberleri ne zaman gelecek.

Öyle görünüyorki bu aşkta Fırtına öncesi bir sessizlik yaşanıyor. Çok kısa bir zaman içinde bu sessizlik bir nikah fırtınasına döneceğe benziyor…

“ÖZEL HAYATIMLA İLGİLİ YORUM YOK”

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz taraflardan Seda Selçuk cevap vermez iken, Serdar Sözbir ise “Bu benim özel hayatımdır. Seda Hanım çok değer verdiğim, saygı duyduğum yol arkadaşımdır. Onu apayrı bir yerde tutuyorum ve bu konuları basın üzerinden konuşmamayı tercih ediyorum” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ