Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

Fi’nin ilk fragmanı yayınlandı

Fi’nin ilk fragmanı yayınlandı

Bu dizi film bu sahnelerle ‘Fİ’ tarihine kadar hatırlanır

Başrollerinde Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür ve Büşra Develi’nin yer aldığı Fi’nin ilk fragmanı yayınlandı.

Sosyal medyada büyük ses getiren fragmana Serenay Sarıkaya ile Mehmet Günsür’ün sevişme sahnesi damga vurdu.

“Fi-Çi-Pi” üçlemesinden yola çıkarak Nüket Bıçakçı tarafından senaryolaştırılan ve Ay Yapım imzası taşıyan dizi 31 Mart’ta izleyici ile buluşacak.

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği “Fi-Çi-Pi”nin kadrosuna Dağ 2 filminde Baybars Yücel karakterine hayat veren Armağan Oğuz da dahil oldu.

Başrollerini Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç’ın paylaştığı “Fi-Çi-Pi” 31 Mart’ta ilk bölümüyle puhutv’de yayınlanmaya başlayacak.

Fi Çi Pi kitap üçlemesinden uyarlanan aynı isimdeki dizinin fotoğraf çekimleri geçtiğimiz günlerde yapıldı.

Serenay Sarıkaya, Ozan Güven, Mehmet Günsür ve Berrak Tüzünataç başrolleri paylaşacağı Fi Çi Pi dizisinin her bölümü 60 dakika olacak ve digital platform puhutv’den yayınlanacak.

İzleyiciyle buluşmasına kısa bir süre kalan yeni projenin oyuncu kadrosuna Armağan Oğuz da dahil oldu.

Son olarak Dağ 2 filminde Astsubay Kıdemli Çavuş Baybars Yücel karakterine hayat veren oyuncu Armağan Oğuz, çekimleri başlayan yeni projesinde Göksel karakteri ile izleyiciyle buluşacak.

Fi, Çi, Pi üçlemesinin yazarı Akilah Azra Kohen kimdir? Kitaplarının ismi ne anlama gelmektedir? İlk ne zaman yayınlandı?

Türk yazar ve psikolog, Akilah Azra Sarızeybek Kohen 1979 yılında İzmir’de doğdu. Kohen, İstanbul Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü mezunu olduktan sonra eğitim hayatına Kanada Ottawa Üniversitesi’nde, Üçüncü Dünya Ülkelerine Yardım Ekonomisi bölümü ile devam etti.

Liverpool Üniveristesi’nde Davranış Bilimleri dalında uzmanlık yapan Akilah Azra Sarızeybek Kohen iyi derecede İtalyanca ve İngilizce biliyor.

Asıl adı Azra Sarızeybek olan yazar, Akilah ismini mahlası olarak kullanıyor. 2001 yılında Sadok Kohen ile yaptığı evlilikten sonra ‘Kohen’ soyadını alan yazar; 2009 yılında bir erkek çocuğu sahibi oldu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ