Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

CANER ERKİN’İN İNTİKAMINI, YAKIN ARKADAŞI ARDA TURAN ALDI..

Burhan Akdağ

Burhan Akdağ

ETME BULMA DÜNYASI.

CANER ERKİN’İN İNTİKAMINI,

YAKIN ARKADAŞI ARDA TURAN ALDI..

Bu olayda Caner Erkin ve eski eşi Asena Erkin de payı var

Nasıl mı?

Önce iki gündür yaşananlara bir göz atalım..

Türkiye futbolcu Arda Turan’ın popçu Berkay’ın burnunu kırışını konuşuyor…

Hani bir laf vardır, al birini vur ötekine…

Futbolcu Arda Turan, geçtiğimiz akşam Emirgan bir mekan da tartıştığı şarkıyı Berkay’ın burnunu kırmıştı.

Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekan da kalmış. İddialara göre kavga Arda Turan’ın Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ demesi nedeniyle çıkmış…

 

Berkay yüzüne aldığı darbe sonrasında hastaneye gitmiş, Bir süre sonra Arda arkadaşları ile aynı hastaneye gidip Berkay Şahin’inden özür dilemek istemiş. Hastane personeli Arda ve yanındakileri  olay kavga olduğu için o kata almak istememişler. Hastanenin kameralarından da görünen Arda’nın elinde ruhsatsız bir silah var ve bu silah ateş alıyor. Kurşun tavana isabet ediyor ve bazı cisimler yere düşüyor. Hastanede ateş eden Arda ile ilgili ifade almanın dışında hiçbir işlem yapılmıyor. Türkiye’deki adalette ayrıca tartışılır tabii..

Birde utanmadan gecenin sabahında bazı televizyon kanallarına katılarak hastaneye gittiğini şöyle anlatıyor

Hastaneye silahla gittim. Berkay’a ‘Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık’ dedim. Hastaneyede ‘bir yanlış anlaşılma olmuş’ dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık.

Bizde yedik…

O silah nasıl patladı o zaman

Birisi topçu, diğeri popçu…

Topçu olanın ne olduğunu bütün Türkiye biliyor. Bu arkadaşın bir yerlerini, birileri öyle kaldırmış ki, havalarda dolaşıyor. Babası yaşında gazeteciye yumruk atan, neredeyse maçı yöneten hakeme yumruk sallamaya yeltenen ve 16 maç men cezası alan Arda Turan işte bu…

Berkay kim, bu popçunun da aslında bu topçu arkadaş dan hiç farkı yok. Sen değil miydin evli bir kadın ile Akmerkez’de basılan..

İsterseniz Berkay’ın günlerce magazin basınını meşgul eden olayını hatırlayalım…

2013 yılında O dönem Caner Erkin ile evli olan Asena Erkin, şarkıcı Berkay ile Akmerkez’deki tuvaletlerin yanında bulunan bebek odasına girerken ve çıkarken objektiflere yakalanmıştı. Evli bir kadın ile bebek odasına kapanan Berkay’ın bu olay bomba gibi patmamıştı…

Olay bu kadar ile kalmamış yine Asena Erkin ve Berkay’ın  bir alış veriş merkezinde sanırım yurt dışı olabilir sarmaş dolaş resimleri de yayınlanmıştı.

Her şeye rağmen Caner Erkin bu olay ile ilgili hiçbir açıklama yapmadı, üstelik eşine sahip çıktı, belki de çıkmaya çalıştı. Ama Caner Erkin ve Asena kısa bir süre sonra ayrıldılar…

Yıl 2017 Arda Turan, Makedonya maçı sonrasında, takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye, hem fiziki hem de sözlü olarak saldırmış.

Caner Erkin bu olayda Arda Turan’ın tarafında olmuştu.

Milli takım uçağında yaşanan olay sırasında araya girmeye çalışan Milliyet foto muhabiri Vedat Danacı, “Burası yeri değil” dediğinde Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin’in, “Hayır, hayır tam da yeri” diyerek Arda’yı sakinleştirmek yerine destek verdiğini anlatmıştı.

Arda Turan, Caner Erkin’in o gün verdiği desteği hiç unutmamış. Tüm yazılanlar çizilenler bana göre hikaye.

Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin’e ‘Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın’ demesi Berkay’a bir tuzaktı…

Berkay’da bu tuzağa keklik gibi düştü…

Caner Erkin’in yapmak isteyip te yapamadığını arkadaşı Arda Turan yapmış oldu..

Berkay’a da bir çift lafım olacak,

sen evli kadınla sarkar el ele basılırsan,

seninde karına sarkarlar.

Etme bulma Dünyası ilahi Adalet…

 

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ