Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
KelebekMagazin

ATASAY’IN DUBAİ MAĞAZA AÇILIŞINDA ‘HÜRREM SULTAN’ İZDİHAMI YAŞANDI!

ATASAY’IN DUBAİ MAĞAZA AÇILIŞINDA ‘HÜRREM SULTAN’ İZDİHAMI YAŞANDI!

Türkiye’de olduğu kadar Ortadoğu’da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan başarılı oyuncu Meryem Uzerli, marka yüzü olduğu Atasay’ın Dubai mağaza açılışlarına katıldı. Açılışlar sırasında Arap hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşan Meryem Uzerli, gece de ev sahibi Kamer Ailesi’nin onur konuğu olarak Dubai Huqqa’daki kutlama davetine katıldı. Gece, Canan Anderson ve Hanine El Alam’ın  muhteşem performanslarıyla renklendi…

 

Türkiye’nin en köklü markalarından Atasay, dünya markası olma yolculuğuna başladığı yeni dönemle birlikte, Türkiye ve Ortadoğu’da büyüme kararı alarak Al Ain, Sharjah, Abu Dabi ve Dubai’de 3 günde 8 mağaza açtı. Atasay mağaza açılışlarının yeni açılan Dubai Huqqa’da kutlandığı görkemli gece, Q Gıda Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer’in ev sahipliğinde Meryem Uzerli ve Dubai iş ve sosyal yaşamından 500 seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

 

Klasik müziği farklı müzik türleriyle harmanlayan, sahne şovları ve farklı ses rengi ile dikkatleri çeken keman sanatçısı Canan Anderson’ın büyülü keman performansıyla başlayan gece, Ortadoğu’nun en iyi keman virtüözü Hanine El Alam’ın Türk ve Arap değerlerin ön plana çıktığı keman dinletisi ile devam etti. Lübnan asıllı ünlü müzisyen Hanine, popüler müziği Arap ritimleriyle harmanlayarak birbirinden güzel parçaları ile müzikseverlere adeta bir ziyafet sundu.

 

Ünlü DJ Tolga Saka’nın müzikleriyle davetlilere unutulmayacak anlar yaşattığı gecede, dünya mutfağının leziz tatlarına ev sahipliği yapan Huqqa’nın Doğu ve Batı sentezlerinin harmanlandığı konsepti, davetliler tarafından çok beğenildi.

 

“MERYEM UZERLİ, ATASAY’A

ORTADOĞU’DA GÜÇ KATACAK”

Atasay Mücevherat CEO’su Atasay Kamer davette, “Uluslararası marka olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemekte kararlıyız. Sevgili Meryem Uzerli Ortadoğu’da çok uzun zamandır tanınan biri ve mücevheri de çok iyi taşıyan bir isim. Mükemmel bir marka işbirliği oldu. Meryem Uzerli ile Ortadoğu’da gücümüze güç katmayı düşünüyoruz” dedi.

 

Gecede, hem mücevher hem de gıda kategorisinde Dubai pazarına girmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Q Gıda Yönetim Kurulu Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, “Dünyanın marka şehri olan Dubai’de grubumuzun iki kategorisi ile olmak bize gurur veriyor. Türk markası olarak Dubai’deki varlığımızla hem mücevher hem de yeme içme sektöründeki yolculuğumuz daha geniş kitlelere ulaşacak” şeklinde konuştu.

 

Geceye katılan Meryem Uzerli, “Parçası olmaktan mutluluk duyduğum Atasay ile birlikte Dubai’de sekiz mağaza açtık. Bir kadın olarak diyebilirim ki Atasay her günün markası. Her anını değerli aksesuarla tamamlamak isteyen kadınlara seçenekler sunuyor. Böyle bir markayla çalışmaktan çok mutluyum” dedi.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
@ 2018 - Kelebek Magazin